O mně

Jmenuji se Alžběta Nečadová, přátelé mi říkají Bětka a když nemáte háčky, tak prostě Bjetka. Vystudovala jsem Obecnou fyziku na Matfyzu a od února 2014 žiji se svou nejbližší rodinou v Helsinkách. Momentálně působím v Elävän ravinnon yhdistys ry (občanské sdružení pro živou stravu v Helsinkách), jsem členem předsednictva a pořádám Dny s živou stravou. Věnuji se své pětileté dceři Naděnce, rodině, přátelům a sama sobě. Nadchlo mě studium cizích jazyků – nyní se učím finštinu a zdokonaluji se v angličtině.

Od června 2012 pečuji o své zdraví, mimo jiné také pomocí zdravé stravy a výživy. Přes zásaditou stravu jsem se dostala až ke stravě živé, která mě naprosto uchvátila svou lehkostí, hravostí a jednoduchostí, která mě moc baví a chutná.

Ve volném čase ráda sportuji (běh, jízda na kole, bruslení, plavání, turistika), cvičím jogu, tancuji a čtu zajímavé knihy.

Suomenlinna.jpg

Boby
6 komentářů u „O mně

  1. Bjetka Autor příspěvku

   Dobrý den,
   děkuji moc 🙂 , jsem ráda, že se receptíky líbí. A děkuji také za pozvání, na koně se někdy moc rádi přijedeme podívat 🙂 .
   Přeji krásný, sluníčkový den
   Bjetka

 1. marie

  Děkuji za dobrou inspiraci,zkouším být na raw stravě,ale někdy nemám pevnou vůli.Pracuji na tom.

  1. Bjetka Autor příspěvku

   Být na raw stravě je úžasný životní styl 🙂 . Pozvolný přechod bývá fajn, přeji hodně sil, radosti a úsměvů na Vaší cestě, Bjetka

 2. Pingback: Bílá RAW láska

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *