Spolupráce

Alena Hakkarainen – překlady do finštiny a jazykové korektury

Profil_fotka_Alena

Volam sa Alena Hakkarainen (Rebova). Vystudovala som Medzinarodny obchod. Od roku 2011 zijem v Helsinkach, momentalne na materskej dovolenke so synom Jonasom. Mam rada zvierata (hlavne jazvecikov), prirodu a vo volnom case fotografujem.

blog http://alenarebova.blogspot.fi/

Marie Rausku – překlady, konzultace

Jmenuji se Marie Rausku, jsem z Prahy a bydlím v Helsinkách od července 2010. Jsem původem z oboru hotelnictví a gastronomie, ale od roku 2006 pracuji jako účetní a IT asistentka. Od roku 2012 také působím jako dobrovolná osobní trenérka a fitness instruktorka. Ve volném čase ráda jezdím na kole, tančím, věnuji se metové hudbě, malování, kreslení a různým ručním pracem. Nejvíce času travím s manželem a mými pejsky.

Nabízíme spolupráci na tvorbě stránek a blogu. Především se jedná o pomoc s překlady (finský a anglický jazyk) a korekturami textů. Nabízíme prostor pro seberealizaci, pokud jsi aktivní, šikovný, přátelský a tvořivý, neváhej nám napsat do zpráv nebo komentářů 🙂

4 komentáře u „Spolupráce

 1. Michaela

  Ahoj,
  rada bych pomohla pri korekturach do anglictiny, nemam sice certifikaty, ale zila jsem 11 let v UK…mam zajem o Raw stravu a nekolik let jsem pracovala v gastronomii v UK a v CR.

  Diky a hezky den

  Miska

 2. Bjetka Autor příspěvku

  Ahoj,
  díky za skvělou zprávu 🙂 S jazykovými korekturami a s anglickou verzí blogu můžeš pomáhat, budu moc ráda. Napsala jsem Ti detaily ve zprávě.

  Těším se na spolupráci, přeji krásné dny a užívej si léta
  Bjetka

 3. Michaela

  Dobrý večer,

  Ráda bych Vám představila náš blog http://www.rawicko.cz, který je zaměřený na recepty o rawfood. Můžete tam přidat svůj blog a sdílet tak svoji tvorbu a dát o sobě víc vědět :))

  Přeji hezký večer 🙂

 4. Bjetka Autor příspěvku

  Dobrý den,
  děkuji za zprávu. Kouknu na Váš blog a dám vědět 🙂

  Přeji krásný den, Bjetka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *